Modernizacja instalacji elektrycznych w zakresie rozbudowy oświetlenia wraz z przebudową zasilania wodnej strefy sportu i rekreacji w Strzeszynku, Poznań ul. Koszalińska 15
Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00429499
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00429499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-05 12:25
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e1a5f84-5c5d-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00429499 z dnia 2023-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznych w zakresie rozbudowy oświetlenia wraz z przebudową zasilania wodnej strefy sportu i rekreacji w Strzeszynku, Poznań ul. Koszalińska 15
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@posir.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznych w zakresie rozbudowy oświetlenia wraz z przebudową zasilania wodnej strefy sportu i rekreacji w Strzeszynku, Poznań ul. Koszalińska 152.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e1a5f84-5c5d-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00429499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045004/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja instalacji elektrycznych - kąpielisko Strzeszynek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.52.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja instalacji elektrycznych w zakresie rozbudowy oświetlenia wraz z przebudową zasilania wodnej strefy sportu i rekreacji w Strzeszynku w ramach zadania inwestycyjnego: „Modernizacja kąpieliska Strzeszynek wraz otoczeniem i zapleczem” oraz sporządzenia dokumentacji powykonawczej wykonanych robót.
Przedmiot zamówienia podzielono na trzy Etapy:
a) Etap I - rozbudowa oświetlenia części parkingu,
b) Etap II - zmiana sposobu zasilania rozdzielnic,
c) Etap III - ułożenie kabli zasilających istniejące podrozdzielnice.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) opis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1,
b) dokumentacja projektowa – załącznik nr 2,
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 3,
c) przedmiar robót – załącznik nr 4.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Kaszkowiak Elektropomiar Zakład Elektroinstalacyjny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7880000331
7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki
7.3.4) Miejscowość: Nowy Tomyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 64-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204991,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2023-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |