„Opracowanie dokumentacji projektowej” - BiGP.271.62.2023.AB

Gmina Masłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00430063
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-05 13:59
Lokalizacja
Masłów Pierwszy, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6572538821
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

3 przyznane

MAREK DIETRICHKraków, PL
19 687 PLN
MAREK DIETRICHKraków, PL
19 687 PLN
MICHAŁ GADOMSKIDęblin, PL
22 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.