Remont Sali Widowiskowej WDK i zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00430271
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00430271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-10-05 14:32
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6722e8cc-40c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6571909066
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy instalacji elektrycznejKonstrukcje i ich częściRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowania

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK GUMIŃSKISękocin Nowy, PL · lot 0
367 524 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00430271 z dnia 2023-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Remont Sali Widowiskowej WDK i zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291151940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ściegiennego 2

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-033

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 365 51 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wdk@wdk-kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wdkkielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6722e8cc-40c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont Sali Widowiskowej WDK i zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6722e8cc-40c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00363750

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOA 261.11.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 370000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem jest demontaż istniejących 8-miu wysłużonych urządzeń mechaniki w przestrzeni stropu technicznego sceny - urządzenia wysłużone i nieczynne. Zdemontowanie podwieszonych belek sztankietu oraz olinowania. Bez ingerencji w istniejące podkonstrukcje i istniejące koła linowe na stropie i na ścianie bocznej (sznurownia na galerii).
Przewiduje się montaż trzech nowych mostów oświetleniowych wyposażonych w pasy kablowe na
potrzeby oświetlenia scenicznego.
Są one przeznaczone do zawieszania aparatury oświetleniowej. Dobrany zestaw urządzeń zapewnia możliwość podstawowego oświetlenia przedstawień teatralnych, koncertów, kabaretów, prezentacji, itp.
Ze względu na charakter pracy urządzeń wszelkie urządzenia muszą być opatrzone deklaracjami CE wystawionymi na całe urządzenia. Wszystkie urządzenia mechaniki górnej muszą posiadać możliwość pracy nad ludźmi.
Następnie przewiduje się szpachlowanie, tynkowanie i malowanie ścian wokół sceny Sali widowiskowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31611000-2 - Zestawy instalacji elektrycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44212300-2 - Konstrukcje i ich części

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367524,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367524,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 367524,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PS TEATR Marek Gumiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 013210090

7.3.3) Ulica: Al. Krakowska 20

7.3.4) Miejscowość: Sękocinie Nowy

7.3.5) Kod pocztowy: 05-090

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 367524,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy