Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków Gmina Błaszki_2
GMINA BŁASZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00430287
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00430287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-05 14:35
- Lokalizacja
- Błaszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4581c0b2-3bfd-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8272261397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00430287 z dnia 2023-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków Gmina Błaszki_2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BŁASZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Błaszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@blaszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.blaszki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.blaszki.pl/procurements/55/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków Gmina Błaszki_22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4581c0b2-3bfd-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520910/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Turystyczno-rekreacyjne zagospodarowanie działki nr 291/1 obręb Wojków gm. Błaszki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
5.2. Zadanie współfinansowane jest w ramach poddziałania 19.2 ,, Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oobjętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354155
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIz.271.37.23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie dwóch altan o konstrukcji drewnianej z nawierzchnią utwardzoną z kostki betonowej. Pierwsza altana prostokątna z ławostołami i grillem betonowym oraz utwardzonym terenem przed altaną również z kostki betonowej. Drugą altanę projektuje się jako sześciokątną z ławeczkami. W sąsiedztwie drugiej altany przewiduje się palenisko z ławeczkami. W ramach opracowania projekt przewiduje wykonanie dwóch skwerów- większego skweru z nasadzeniami i ławkami parkowymi dopełnionego głazami ogrodowymi oraz mniejszego z leżakami drewnianymi. Przedmiotem inwestycji są również ciągi piesze, łączące zaprojektowane obiekty, wykonane jako utwardzone żwirowe. Całość uzupełnią nasadzenia licznych drzew i krzewów ozdobnych. Obiekt będzie miał za zadanie zapewnienie miejsca do rekreacyjnego wypoczynku użytkowników. Szczegółowo zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz STWiOR stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928210-3 - Wiaty drewniane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39142000-9 - Meble ogrodowe
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
42214110-3 - Grille
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241866,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 286925,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241866,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KERIM s.c. Mirosław Omieciński Wojciech Omieciński
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: KERIM s.c. Mirosław Omieciński Wojciech Omieciński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8311581380
7.3.3) Ulica: Wola Czarnyska 19
7.3.4) Miejscowość: Wola Czarnyska 19
7.3.5) Kod pocztowy: 98-105
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241866,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |