Zwalczanie śliskości zimowej i odśnieżanie dróg powiatowych na terenie powiatu wysokomazowieckiego w sezonie 2023/2024
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00430968
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-06 09:30
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7221336191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
13 przyznanych
TADEUSZ PIKULIŃSKIPobikry, PL
108 PLNTADEUSZ PIKULIŃSKIPobikry, PL
108 PLNGRZEGORZ OGRODNIKZaręby Kościelne, PL
97,2 PLNGRZEGORZ OGRODNIKZaręby Kościelne, PL
97,2 PLNGRZEGORZ OGRODNIKZaręby Kościelne, PL
97,2 PLNGRZEGORZ OGRODNIKZaręby Kościelne, PL
54 PLNGRZEGORZ OGRODNIKZaręby Kościelne, PL
54 PLNGRZEGORZ OGRODNIKZaręby Kościelne, PL
81 PLNGRZEGORZ STYPUŁKOWSKIKulesze Kościelne, PL
117,72 PLNGRZEGORZ STYPUŁKOWSKIKulesze Kościelne, PL
128,52 PLNGRZEGORZ STYPUŁKOWSKIKulesze Kościelne, PL
128,52 PLNGRZEGORZ STYPUŁKOWSKIKulesze Kościelne, PL
117,72 PLNZDZISŁAW SZYMONIAKSzepietowo, PL
123 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.