„Remont budynku przy ul. Małopolskiej 21 w Pałecznicy”
GMINA PAŁECZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00431335
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00431335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-06 10:47
- Lokalizacja
- Pałecznica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63ed192e-427a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6821635547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00431335 z dnia 2023-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont budynku przy ul. Małopolskiej 21 w Pałecznicy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PAŁECZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010576
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Jakuba 11
1.5.2.) Miejscowość: Pałecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-109
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@palecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.palecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63ed192e-427a-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont budynku przy ul. Małopolskiej 21 w Pałecznicy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63ed192e-427a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00431335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035405/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont budynku przy ul. Małopolskiej 21 w Pałecznicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający planuje zrealizować to zamówienie w ramach projektu „Rozwój mieszkaniowej infrastruktury społecznej Gminy Pałecznica”, którego dofinansowanie pochodzić będzie ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366810
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPR.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe w budynku gminnym zlokalizowanym przy ul. Małopolskiej 21 w miejscowości Pałecznica, dz. nr ewid. 502/1, obejmujące:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty budowlane związane z uzupełnieniem ubytków ścian, izolacjami, tynkowaniem, przygotowaniem posadzek, malowaniem;
- docieplenie elewacji;
- remont dachu;
- wykonanie instalacji kanalizacji, wodociągowej, elektrycznej (w tym instalacji fotowoltaicznej o mocy 10kW) i c.o.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
39370000-6 - Instalacje wodne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023. poz. 1605) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2023-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |