Zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet) dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ADAMOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00099868
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00099868/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-11 22:27
Lokalizacja
Adamów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f66ad3a-a0d9-41cc-8aaa-a6728758e5b1
Identyfikator
8252167927
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa drzewne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00099868 z dnia 2025-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet) dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ADAMOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061154661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 4A

1.5.2.) Miejscowość: Adamów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-412

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psp.adamow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp.adamow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f66ad3a-a0d9-41cc-8aaa-a6728758e5b1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet) dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f66ad3a-a0d9-41cc-8aaa-a6728758e5b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099868

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00512194/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632691

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/dost./2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet) dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Adamowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet) dla Zespołu Szkolno –
Przedszkolnego w Adamowie na podstawie art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo
zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
W związku ze zmianami zapotrzebowani Zamawiającego na przedmiot zamówienia dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
2025-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy