Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu w Ruchnie

GMINA LIW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00431596
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00431596/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-06 11:43
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf72696a-514c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8241709709
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00431596 z dnia 2023-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu w Ruchnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 253081250

1.5.8.) Numer faksu: 257923362

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@liw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf72696a-514c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu w Ruchnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf72696a-514c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00431596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064198/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu w Ruchnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP 271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Inwestycja pn. „Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu w Ruchnie”.
2. Zakres prac obejmuje m.in.:
- Roboty w zakresie oczyszczania terenu,
- Zagospodarowanie terenu-nawierzchnia trawiasta,
- Zagospodarowanie terenu-nawierzchnia trawiasta -nawierzchnia piaskowa,
- Zagospodarowanie terenu-nawierzchnia trawiasta -nawierzchnia elastyczna poliuretanowa,
- Zagospodarowanie terenu-nawierzchnia trawiasta -nawierzchnia z kruszywa zespolonego żywicą,
- Roboty w zakresie nawierzchni- schody i balustrady,
-Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych- plac zabaw dla dzieci

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Zamawiający przeznaczył na realizację w/w zadania 165 500,00 złotych. Oferent z ceną 163 368,60 złotych zrezygnował z udziału w postępowaniu. Pozostałe oferty przekraczają kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.
2023-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane