Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brzesko w 2023 r. – II postępowanie zmodyfikowane
Nadleśnictwo Brzesko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00433010
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00433010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-09 08:33
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f59739b-5922-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8690004450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00433010 z dnia 2023-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brzesko w 2023 r. – II postępowanie zmodyfikowane
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Brzesko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545613
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jadowniki, ul. Brzeska 59
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brzesko@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brzesko.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/393fef8f-b3f4-40fb-afaf-45fdb676ecae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brzesko w 2023 r. – II postępowanie zmodyfikowane2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f59739b-5922-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00433010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00442787/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Utrzymanie oraz remonty dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brzesko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00408976
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.9.2023.NB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 109696,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 4a - Remont barierek na drodze nr 220/751 w Leśnictwie Żegocina4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 51998,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4b - Utrzymanie drogi nr 220/550 w Leśnictwie Kamionna4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 57698,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.
| 2023-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |