Transport uczniów do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych wraz z opieką w roku szkolnym 2023/2024 – nr 4

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00433336
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-09 10:16
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9542223043
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

7 przyznanych

GRZEGORZ TRZECIOKRuda Śląska, PL
81 536 PLN
Nowakowski Marcin PHUSosnowiec, PL
76 076 PLN
PRZEMYSŁAW GIERLOTKAMikołów, PL
77 168 PLN
TRANS-PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
91 000 PLN
PRZEMYSŁAW GIERLOTKAMikołów, PL
77 168 PLN
DARIUSZ JOJKOChorzów, PL
75 530 PLN
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MAKNO NATALIA OLSZEWSKA KONRAD OLSZEWSKICzeladź, PL
80 619 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.