Remont dachu, stropu poddasza i kominów z wymianą pokrycia dachowego budynku mieszkalnego przy ul. Dolnej 35 w Warszawie (ETAP I)
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00433684
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00433684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-09 11:43
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a12f78e-52dc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00433684 z dnia 2023-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu, stropu poddasza i kominów
z wymianą pokrycia dachowego budynku mieszkalnego przy ul. Dolnej 35
w Warszawie (ETAP I)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu, stropu poddasza i kominówz wymianą pokrycia dachowego budynku mieszkalnego przy ul. Dolnej 35
w Warszawie (ETAP I)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a12f78e-52dc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00433684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00396261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.38.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 464969,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest na remont dachu, stropu poddasza i kominów
z wymianą pokrycia dachowego budynku mieszkalnego przy ul. Dolnej 35
w Warszawie (ETAP I). Zakres robót obejmuje:
Remont dachu
Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejącego pokrycia z papy,
- rozbiórka istniejącego deskowania pełnego,
- rozbiórka istniejącego wyłazu dachowego,
- ocena stanu technicznego więźby dachowej.
Roboty budowlane:
- wymiana uszkodzonych elementów więźby dachowej. Ostatecznej kwalifikacji elementów drewnianych więźby dachowej do wymiany należy dokonać po rozbiórce pokrycia dachowego oraz poszycia z desek,
- wykonanie nowego poszycia dachu z desek gr. 25mm,
- wykonanie nowego pokrycia z pap termozgrzewalnych (papa podkładowa, papa wierzchniego krycia, w narożach stosować izokliny 10cm x 10 cm),
- przemurowanie ścianki kolankowej,
- montaż wywiewek kanalizacyjnych,
- montaż wyłazu dachowego,
- montaż ław kominiarskich,
- montaż obróbek blacharskich.
Remont stropu poddasza
- usunięcie polepy,
- wzmocnienie belek stropowych stalowym ceownikiem,
- ułożenie płyty OSB lub desek.
Remont kominów
- zbicie 100% tynków,
- otynkowanie elewacji kominów tynkiem cementowym wzmocnionym siatką stalową,
- malowanie farbą silikonową w kolorze białym,
- rozebranie istniejących czap kominowych,
- wykonanie nowych czap kominowych jako żelbetowe gr. min. 12 cm zbrojone siatką prętów Ø 8 mm co 10 cm,
- wykonanie od góry warstwy papy,
- wykonanie obróbek blacharskich.
Instalacja odgromowa
- wykonanie siatki zwodów poziomych na dachu z drutu stalowego ocynkowanego DFeZn Ф 8mm,
- zastosowanie iglic kominowych zgodnie z normą PN EN 62305 do ochrony elementów wystających ponad powierzchnię dachu,
- połączenie przewodów odprowadzających z siatką zwodów na dachu wykonać poprzez zaciski śrubowe,
- wykonanie przewodów odprowadzających z drutu stalowego ocynkowanego DFeZn Ф 8mm prowadzonego w rurce izolacyjnej odgromowej podtynkowo w warstwie elewacji,
- połączenia przewodów odprowadzających z przewodami uziemiającymi wykonać za pomocą złączy kontrolnych w skrzynkach probierczych,
- wyprowadzenie przewodów uziemiających z uziomu do złączy kontrolnych wykonać z płaskownika stalowego ocynkowanego FeZn 30x4 mm prowadzonego podtynkowo w rurze izolacyjnej odgromowej,
- wykonanie dla instalacji odgromowej uziomy pionowe jako typowe składane z prętów stalowych ocynkowanych min. Ф20mm,
- rezystancja uziomu dla potrzeb instalacji odgromowej nie powinna być wyższa niż 10Ω,
- sposób wykonania instalacji odgromowej pokazano na rysunku E-18.
Inne określone w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 ust. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), ponieważ nie złożono żadnej oferty| 2023-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |