Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania „Odnowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznych śródmieścia Mieroszowa” w podziale na III części
Gmina Mieroszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00433956
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-09 12:45
- Lokalizacja
- Mieroszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8862572810
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
RADOSŁAW ŻUBRYCKIZgorzelec, PL
61 500 PLNRADOSŁAW ŻUBRYCKIZgorzelec, PL
61 500 PLNRADOSŁAW ŻUBRYCKIZgorzelec, PL
61 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.