Budowa boiska sportowego w miejscowości Dunaj
Gmina Stupsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00434214
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00434214/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-09 13:34
- Lokalizacja
- Stupsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfa73a16-592c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5691747045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434214 z dnia 2023-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego w miejscowości Dunaj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stupsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378456
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Stupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-561
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23/653-12-54
1.5.8.) Numer faksu: 23/653-10-16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugstupsk@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stupsk.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://stupsk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska sportowego w miejscowości Dunaj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfa73a16-592c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434214
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030548/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa boiska sportowego w miejscowości Dunaj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00409531
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.12.2023.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska sportowego w miejscowości Dunaj, na działce ew. nr 159/2. W zakres planowanej inwestycji wchodzą:
boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią z trawy syntetycznej o wymiarach 26mx44m wraz z wrysowanymi liniami boiskowymi, bramkami piłkarskimi o wymiarach 2m x 3m i piłkochwytami o wys. 4m;
boisko wielofunkcyjne – nowo projektowane do gry w:
a) piłkę nożną/ręczną o wymiarach dł.40,0m, szer. 20,0m
b) koszykówkę o wymiarach dł. 25,0m , szer. 14,0m,
wraz z wyrysowanymi liniami boiskowymi i wyposażeniem w sprzęt sportowy (tuleje,
słupki, siatki);
ogrodzenie wokół projektowanego boiska wielofunkcyjnego o wysokości do 4m z elementów panelowych na słupkach stalowych lub z siatki powlekanej na słupkach stalowych;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.| 2023-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |