Zagospodarowanie skweru wypoczynkowego na Osiedlu Arki Bożka
Miasto Jastrzębie-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00434349
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00434349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-10-09 13:58
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6a2d0bb-4b08-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6332216615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434349 z dnia 2023-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zagospodarowanie skweru wypoczynkowego na Osiedlu Arki Bożka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 4785133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie skweru wypoczynkowego na Osiedlu Arki Bożka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6a2d0bb-4b08-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026781/39/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.26 Zagospodarowanie skweru wypoczynkowego na os. Arki Bożka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00386061
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.131.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 61725,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu zielonego w formie skweru wypoczynkowego i obejmuje dostawę i montaż dwóch zestawów do gier planszowych typu szachy/warcaby (stół + dwa siedziska), ławko-huśtawki z pergolą oraz dostawę i ułożenie nawierzchni z kostki brukowej pod ww. obiektami.
Inwestycja winna być zrealizowana zgodnie z dołączoną dokumentacją techniczną pt. „Zagospodarowanie skweru wypoczynkowego na Osiedlu Arki Bożka”, obejmującą:
− dokumentację projektową,
− dokumentację wykonawczą,
− specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą techniczną i obowiązującymi normami.
Zamawiający do postępowania dołącza również przedmiar robót, który ma wyłącznie charakter poglądowy i nie będzie stanowić podstawy do rozliczenia zadania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ, jest także zawarty w dokumentacj technicznej (załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37461000-7 - Gry stołowe i wyposażenie
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ze względu na fakt, iż nie złożono żadnej oferty.| 2023-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |