Remont (modernizacja) drogi gminnej nr 104634B Mieczki

Gmina Przytuły

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00434455
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00434455/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-09 14:17
Lokalizacja
Przytuły, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3196baf6-375a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7182138161
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty przygotowawcze do świadczenia usług

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrajewo, PL · lot 0
978 724,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434455 z dnia 2023-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont (modernizacja) drogi gminnej nr 104634B Mieczki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytuły

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Supska 10

1.5.2.) Miejscowość: Przytuły

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-423

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 515494557

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@przytuly.powiatlomzynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.przytuly.powiatlomzynski.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przytuly.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont (modernizacja) drogi gminnej nr 104634B Mieczki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3196baf6-375a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434455

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00082175/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont (modernizacja) drogi gminnej 104634B Mieczki, gm. Przytuły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00348739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GI.271.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont (modernizacja) drogi gminnej nr 104634B Mieczki
Przedmiotem zamówienia jest remont (modernizacja) drogi gminnej nr 104634B Mieczki gm. Przytuły zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót. Całkowita długość 1430,88 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 978724,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1203641,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 978724,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "UNIDROG" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL7191001964

7.3.4) Miejscowość: Grajewo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 978724,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30
2023-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane