Zabezpieczenie i konserwacja elementów dziedzińca Zamku w Człuchowie

Gmina Miejska Człuchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00434502
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00434502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-09 14:25
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5e31d39-52e8-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8431569424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWsporniki dachoweSzyby dachoweRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie zaprawy i rynienKładzenie płytekRoboty malarskieInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434502 z dnia 2023-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie i konserwacja elementów dziedzińca Zamku w Człuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_czluchow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabezpieczenie i konserwacja elementów dziedzińca Zamku w Człuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5e31d39-52e8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024644/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Zabezpieczenie i konserwacja elementów dziedzińca Zamku w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397258

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i konserwatorskich w ramach zadania pn. „Zabezpieczenie i konserwacja elementów dziedzińca Zamku w Człuchowie”. Zakres robót budowlanych i konserwatorskich przy Zamku w Człuchowie, obiekcie zlokalizowanym na działce ewidencyjnej nr 69 obręb 64 Człuchów, wpisanym do rejestru zabytków, obejmuje adaptację i rozbudowę systemu zabezpieczeń i ekspozycji odkrywek na dziedzińcu zamku, w tym budowę przyłącza oświetleniowego i kablowej instalacji oświetleniowej, oraz zabezpieczenie wykopu i studni na dziedzińcu zamku, a także wykonanie i montaż tablicy informacyjnej o dofinansowaniu.
2. Prace zabezpieczające wykop i studnię należy skoordynować z równoległymi odkrywkami i badaniami archeologicznymi, które będą wykonywane przez Zamawiającego. Tablicę informacyjną o dofinansowaniu wykonawca będzie obowiązany umieścić w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia w momencie rozpoczęcia prac budowlanych.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany za pomocą dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

44112420-8 - Wsporniki dachowe

44112430-1 - Szyby dachowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert wpłynęła jedna oferta. Cena tej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.
2023-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane