"Modernizacja drogi gminnej Trąbki Małe -Trąbki Wielkie poprzez ułożenie płyt Yomb"
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00434887
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00434887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-09 18:39
- Lokalizacja
- Trąbki Wielkie, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c0f2e37-2d31-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6040085276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434887 z dnia 2023-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja drogi gminnej Trąbki Małe -Trąbki Wielkie poprzez ułożenie płyt Yomb"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220517224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska
1.5.2.) Miejscowość: Trąbki Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-034
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@trabkiw.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgkimtrabki.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgkimtrabki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja drogi gminnej Trąbki Małe -Trąbki Wielkie poprzez ułożenie płyt Yomb"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c0f2e37-2d31-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043196/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja drogi gminnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331716
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGKiM.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Modernizacja drogi gruntowej gminnej Nr 189012G Trąbki Małe – Trąbki Wielkie poprzez ułożenie płyt podwójnie zbrojonych typu YOMB na długości 380 mb i szerokości 4 mb.
Modernizacja drogi gminnej Nr 189012G Trąbki Małe – Trąbki Wielkie działka nr 7 obr. Trąbki Małe na długości 380 mb i szerokości 4,0 mb, poprzez ułożenie płyt YOMB.
2.Szczegółowy zakres robót:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje ułożenie nawierzchni z płyt betonowych podwójnie zbrojonych typu JOMB na drodze gruntowej gminy Trąbki Wielkie.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- geodezyjne wytyczenie i pomiar,
- przygotowanie podłoża we wskazanym odcinku drogi,
- korytowanie na całej powierzchni na głębokości 0,2 m,
- wykonanie podbudowy z zagęszczeniem z pospółki żwirowej niepłukanej,
- zamulanie piaskiem otworów technologicznych oraz dylatacji między płytami,
- umocowanie, wyprofilowanie i zagęszczenie poboczy i istniejących zjazdów kruszywem zebranym uprzednio z wierzchniej warstwy drogi,
- karczowanie krzewów, zagajników innej roślinności
Nadmiar materiału z korytowania zostanie wbudowany w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w obrębie danej miejscowości, na której będą odbywały się prace dotyczące modernizacji drogi.
Płyty zostaną ułożone zgodnie z parametrami: 380 mb x 4,0 m szerokość = 1520 m2
3.Zakres prac oraz sposób ich wykonania określa również Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – załącznik A do SWZ, załącznik B - przedmiar
Wymagania odnośnie wymaganej przez Zamawiającego jakości płyt drogowych:
Wytrzymałość na ściskanie – klasa C30/37 i powyżej,
Nasiąkliwość – do 5% wg PN-B-06250:1988,
Odporność na działanie mrozu – stopień F150,
Odporność na ścieranie – do 18000/5000 [mm3/mm2] wg PN-EN 1339:2005
Grubość otuliny głównych prętów zbrojeniowych powinna spełniać wymagania: 30+/- 5mm,
Stopień zbrojenia płyt powinien być wystarczający do zapewnienia wytrzymałości na zginanie elementu. Wytrzymałość na zginanie płyt drogowych powinna wynosić odpowiednio:
-50 kN dla płyt drogowych pełnych,
-30 kN dla płyt drogowych wielotorowych
Przy badaniu zgodnie z BN-80/6775-03/01 p. 5.5.7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208272,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223828,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DROG-TRANS” Sp.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5920202650
7.3.3) Ulica: Rokocin 2a
7.3.4) Miejscowość: Rokocin
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223828,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |