„Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00434946
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00434946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-10 06:35
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eda5854c-adca-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6121775097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434946 z dnia 2023-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230022182
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dolne Młyny 23
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 644 09 01
1.5.8.) Numer faksu: 75 644 09 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgm.boleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.boleslawiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eda5854c-adca-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eda5854c-adca-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00525682/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Remont nawierzchni dróg, chodników, murków oporowych – różne adresy, administrowanie przez MZGM”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00097839
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3.DEK.ZP.2023.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 140808,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe nawierzchni dróg, chodników na terenach administrowanych przez MZGM wykonywane na podstawie doraźnych zleceń Zamawiającego w roku 2023. Zamawiający będzie każdorazowo, zlecając roboty remontowe, określał ich zakres oraz miejsce wykonywania.
2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia wielkości zamówienia.
3. Rozliczenie robót dokonywane będzie na podstawie kosztorysu powykonawczego sporządzonego w oparciu o ceny zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie.
4. Fakturowanie częściowe za wykonane prac w ramach każdego ze zleceń Zamawiającego
5. Zakres zadania obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze remontu dróg:
- rozbiórka elementów dróg
2) Roboty ziemne
3) Odwodnienie korpusu drogowego:
- kanalizacja deszczowa,
- regulacja studni,
4) Wykonanie podbudowy
5) Remont nawierzchni jezdni i chodników
6) Elementy dróg:
- krawężniki,
- obrzeża,
7) Roboty wykończeniowe:
- urządzanie zieleni przydrożnej,
8) Wykonanie, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu:
- oznakowanie poziome,
- oznakowanie pionowe,
- inne roboty bezpieczeństwa ruchu.
9) Inne roboty:
- wyburzenia obiektów budowlanych
Podane w przedmiarze wielkości (ilości) robót mogą ulec zmianie, przy czym ogólna wartość zamówienia nie może przekroczyć wartości umownej zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179992,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179992,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179992,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6120004512
7.3.3) Ulica: ul. S. Staszica 6
7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec
7.3.5) Kod pocztowy: 59-700
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179992,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2023-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |