Remont drogi powiatowej nr 2706P Trzciel – Jabłonka Stara - Silna
Powiat Nowotomyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00434948
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00434948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-10 06:44
- Lokalizacja
- Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b67d6da-5c47-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7881917876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00434948 z dnia 2023-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2706P Trzciel – Jabłonka Stara - Silna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nowotomyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276937
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48614426700
1.5.8.) Numer faksu: +48614423589
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatnowotomyski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatnowotomyski.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 2706P Trzciel – Jabłonka Stara - Silna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b67d6da-5c47-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033114/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont drogi powiatowej nr 2706P Trzciel – Jabłonka Stara - Silna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00415587
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasad. prawne – art. 305 pkt 1) pzp Zamawiający może udzielić zamówienie z wolnej ręki, jeżeli zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust 1 pkt 1-5 i 7-14
Uzasad. faktyczne:
1) Zamów. podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1) ogłoszenie o zam. 2023/BZP 00337608/01 z 2023-08-22
2) Zamów. podobne i jego zakres (wykonanie naprawy nawierzchni – remontów cząstkowych nawierzchni masą mineralno-bitumiczną) było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu (sekcja IV, pkt 4.2.13, 4.2.14) oraz w SWZ ( Rozdz. III, pkt 7),
3) Zamów. polega na powtórzeniu podobnych robót bud., ich zakres został przewidziany w SWZ i ogłoszeniu , całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy jego obliczaniu.
4) Zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót budow.- INFRAKOM KOŚCIAN sp. z o.o. ul. Nowowiejskiego 4,64-000 Kościan ( ogłoszenie o wyniku postępowania zostało opublikowane w BZP nr ogłoszenia: 2023/BZP 00386435/01 z 2023-09-07
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.32.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z remontem drogi powiatowej nr 2706P Trzciel – Jabłonka Stara – Silna.
Zakres robót obejmuje :
1. Zabezpieczenie robót zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.
2. Oczyszczenie istniejącej nawierzchni bitumicznej
3. Skropienie emulsją asfaltową 0,8 kg/m2.
4. Frezowanie istniejącej nawierzchni
5. Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 35/50 gr. 2 cm
6. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej - warstwa wiążąco - wyrównawcza z mieszanki mineralno - bitumicznej AC 11W – KR 3-4, gr. 4 cm
7. Profilowanie i uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym od 4 do 8 cm, wraz zagęszczeniem
8. Pozostałe roboty, które są konieczne do prawidłowego wykonania przez Wykonawcę robót ujętych w opisie przedmiotu zamówienia, w tym prace pomocnicze, tymczasowe i towarzyszące, nie uwzględnione przez Zamawiającego.
9. Uporządkowanie terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zawiera Zaproszenie do negocjacji wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRAKOM KOŚCIAN sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 361837391
7.3.3) Ulica: Feliksa Nowowiejskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Kościan
7.3.5) Kod pocztowy: 64-000
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247118,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2023-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |