Przebudowa lokali nr 10 i 11 w budynku mieszkalnym "H", remont rezydencji Ambasadora oraz remont mieszkań nr 3, 4, 6, 12, 27, 35, 40 w budynkach mieszkalnych F, G, H.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00435593
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00435593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-10 10:25
Lokalizacja
Pekin, CN
Kraj zamawiającego
CN
ID przetargu
ocds-148610-d3f2d2f2-6743-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
brak
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

Beijing Huihong Decoration Engeneering Co. Ltd.Pekin, CN · lot 0
970 077 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00435593 z dnia 2023-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa lokali nr 10 i 11 w budynku mieszkalnym "H", remont rezydencji Ambasadora oraz remont mieszkań nr 3, 4, 6, 12, 27, 35, 40 w budynkach mieszkalnych F, G, H.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Ritan Lu, Jianguomenwai

1.5.2.) Miejscowość: Pekin

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-0600

1.5.5.) Kraj: Chiny

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pekin.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/chiny/ambasada-rp-w-pekinie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa lokali nr 10 i 11 w budynku mieszkalnym "H", remont rezydencji Ambasadora oraz remont mieszkań nr 3, 4, 6, 12, 27, 35, 40 w budynkach mieszkalnych F, G, H.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3f2d2f2-6743-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00435593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00152841/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Połączenie lokali w budynku mieszkalnym „H”, remont rezydencji oraz remonty mieszkań w budynkach mieszkalnych F,G,H na terenie Ambasady RP w Pekinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu Ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 382 000 EUR dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.PEKI.270.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 549802,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont rezydencji Ambasadora i mieszkań rotacyjnych dla pracowników Ambasady RP w Pekinie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 970077 CNY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Beijing Huihong Decoration Engeneering Co. Ltd.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 91110228MA00EWD038

7.3.3) Ulica: No. 9 Yucai Road

7.3.4) Miejscowość: Pekin

7.3.7.) Kraj: Chiny

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 970077 CNY

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-22
2023-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane