Dostawa sprzętu medycznego dla Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00435775
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-10 11:01
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5730116775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
3 przyznane
ALVO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmigiel, PL
25 000 PLNINTIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
25 000 PLNDARIUSZ SKORUPAWarszawa, PL
24 614,08 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.