Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji prowadzonych przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00436375
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-10 12:50
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6651042675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
6 przyznanych
MBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
15 000 PLNMBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
7000 PLNMBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
10 000 PLNMBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL
15 000 PLNPIOTR ŻYWICAKonin, PL
24 600 PLNPIOTR ŻYWICAKonin, PL
24 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.