Budowa nowego placu zabaw dla starszaków wraz z modernizacją istniejącego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Szklarskiej Porębie.
MIASTO SZKLARSKA PORĘBA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00437273
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00437273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-10-10 18:53
- Lokalizacja
- Szklarska Poręba, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6a5cd8e-47e9-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6110203925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie placów zabawRoboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
KLAUDIUSZ PÓŁTORAKPrzemyśl, PL · lot 0
502 683,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00437273 z dnia 2023-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa nowego placu zabaw dla starszaków wraz z modernizacją istniejącego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Szklarskiej Porębie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SZKLARSKA PORĘBA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Granitowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Szklarska Poręba
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-580
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757547715
1.5.8.) Numer faksu: 757547724
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@szklarskaporeba.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szklarskaporeba.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6a5cd8e-47e9-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nowego placu zabaw dla starszaków wraz z modernizacją istniejącego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Szklarskiej Porębie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6a5cd8e-47e9-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00437273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044747/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup urządzeń na plac zabaw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Integracja przez edukację, sport i zabawę – modernizacja infrastruktury sportowej i dydaktycznej w placówkach oświatowych w Szklarskiej Porębie na rzecz wzmacniania integracji uczniów z Ukrainy” finansowanego przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00376744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 430894,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowania terenu obiektu rekreacji publicznej w formie placu zabaw, który wyposażony ma być w obiekty małej architektury w postaci certyfikowanych urządzeń rekreacyjnych. Zakłada się także wymianę wyeksploatowanej nawierzchni oraz demontaż istniejącego placu zabaw oraz pokrycie nowej części placu zabaw piaskową lub podobną nawierzchnią amortyzującą upadki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 502683,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 558727,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 502683,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Argon Klaudiusz Półtorak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 795 130 72 62
7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 121/86
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 502683,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 44 dni
| 2023-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |