Dostawa broni dla funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie
Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00437335
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-11 07:29
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391040006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Broń, amunicja i podobne elementyPistoletyKabury
Wykonawcy
3 przyznane
ZBROJOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiątnica Poduchowna, PL
13 930 PLNZBROJOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiątnica Poduchowna, PL
13 930 PLNZBROJOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiątnica Poduchowna, PL
290 540 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.