MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ SANITARNYCH I BIUROWYCH ORAZ KORYTARZA W BUDYNKU PRZY UL. OLESKIEJ 127 W OPOLU W CZĘŚCI UŻYTKOWANEJ PRZEZ ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W OPOLU
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00437430
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00437430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-11 08:22
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e025754-5399-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00437430 z dnia 2023-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ SANITARNYCH I BIUROWYCH ORAZ KORYTARZA W BUDYNKU PRZY UL. OLESKIEJ 127 W OPOLU W CZĘŚCI UŻYTKOWANEJ PRZEZ ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W OPOLU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 127
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-231
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 4591800
1.5.8.) Numer faksu: 77 4591352
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdw.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl lub poprzez adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_opole, w tym dokumentacja dostępna do pobrania pod wskazanym adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/8132311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
administracja samorządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ SANITARNYCH I BIUROWYCH ORAZ KORYTARZA W BUDYNKU PRZY UL. OLESKIEJ 127 W OPOLU W CZĘŚCI UŻYTKOWANEJ PRZEZ ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W OPOLU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e025754-5399-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00437430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021486/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja pomieszczeń biurowych i ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń sanitarnych wraz z wymianą pionów kanalizacyjnych w budynku administracyjnym ZDW w Opolu, ul. Oleska 127
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398774
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WP.3211.61.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 688073,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń sanitarnych i biurowych oraz korytarza w budynku przy ul. Oleskiej 127 w Opolu w części użytkowanej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 45.11.00.00-1 – roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych, roboty ziemne, 45.30.00.00-0 – roboty instalacyjne w budynkach; 45.31.00.00-3 – roboty instalacyjne elektryczne; 45.33.00.00-9 – roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45.40.00.00-1 – roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45.41.00.00-4 – tynkowanie; 45.42.00.00-7 – roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie; 45.43.00.00-0 – pokrywanie podłóg i ścian; 45.44.00.00-3 – roboty malarskie i szklarskie; 45.45.00.00-6 – roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe.
2. Zakres prac do wykonania:
a) zabezpieczenie stolarki otworowej,
b) przygotowanie powierzchni do malowania z miejscowym szpachlowaniem,
c) dwukrotne malowanie sufitów farbą emulsyjną (białą),
d) dwukrotne malowanie ścian farbą emulsyjną (farba kolor jasny do ustalenia z zamawiającym),
e) wykonanie wylewki samopoziomującej,
f) wymiana wykładziny,
g) rozmontowanie, wynoszenie, wnoszenie mebli biurowych,
h) uprzątnięcie miejsca pracy (pełne prace porządkowe po malowaniu wraz z usunięciem powstałych z jego winy skutków prac w obrębie budynku),
i) wywóz odpadów budowlanych powstałych podczas wykonywania prac.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji, zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę 850.000,00 PLN, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1311926,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1311926,00 PLN
| 2023-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |