Kazanów - droga dojazdowa do gruntów rolnych
Gmina Strzelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00437443
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00437443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-11 08:25
- Lokalizacja
- Strzelin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c7823bc-41b8-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9140006467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00437443 z dnia 2023-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kazanów - droga dojazdowa do gruntów rolnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka 11
1.5.2.) Miejscowość: Strzelin
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kazanów - droga dojazdowa do gruntów rolnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c7823bc-41b8-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00437443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038382/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Kazanów - droga dojazdowa do gruntów rolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364870
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.18.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 194405,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych m.in. poprzez:
Etap 1:
Działki nr 297/2, 48, obręb Kazanów:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie pagórkowatym ~ 0,270 km;
b) Organizacja ruchu zastępczego na czas budowy;
c) Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości 20 cm za pomocą spycharek ~ 270,00 m2;
d) Mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża ~ 1012,50 m2;
e) Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym, gr. 20 cm ~ 1012,50 m2;
f) Montaż krawężników betonowych o wym. 15x30 cm ~ 33 m;
g) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego– warstwa o gr. po zagęszczeniu 10 cm ~ 939,88 m2;
h) Frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 4 cm z wywozem materiału z rozbiórki ~ 42,10 m2;
i) Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem ~ 969,10 m2;
j) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o gr.5 cm ~ 958,30 m2;
k) Wykonanie wjazdu z kruszywa łamanego 0/31,5 mm – 15 m2;
l) Wykonanie pobocza o szerokości 0,5 m z kruszywa łamanego o gr. min.10 cm – 270 m2;
m) Roboty ziemne wyk. koparkami podsiębiernymi z transportem urobku ~ 175,59 m3;
n) Mechaniczne ścinanie poboczy o gr. 40 cm – 170 m;
Etap 2:
Działka nr 300/2 AM-1, obręb Kazanów:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie pagórkowatym ~ 0,099 km;
b) Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości 20 cm za pomocą spycharek ~ 99,40 m2;
c) Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym, gr. 20 cm ~ 323,05 m2;
d) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego– warstwa o gr. po zagęszczeniu 10 cm ~ 314,10 m2;
e) Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem ~ 306,15 m2;
f) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o gr.5 cm ~ 302,18 m2;
g) Wykonanie pobocza o szerokości 0,5 m z kruszywa łamanego o gr. min.10 cm ~ 77,10 m2;
h) Wykonanie cieków ulicznych z kostki kamiennej 18/20 cm – 4 rzędy ~ 3,5 m;
i) Ścinanie poboczy ~ 170,00 m2;
Wykonawca opracuje dokumentacje powykonawczą;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286590,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303743,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286590,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBISTIC Rajmund Czernik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9141194100
7.3.3) Ulica: Pęcz 36
7.3.4) Miejscowość: Strzelin
7.3.5) Kod pocztowy: 57-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286590,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |