Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kapliczki w Jankowie
GMINA ŚWIĄTKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00100646
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00100646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-12 11:04
- Lokalizacja
- Świątki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35cd70d0-58c4-4e78-84f4-3a7289c322ad
- Identyfikator
- 7393467507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00100646 z dnia 2025-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kapliczki w Jankowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIĄTKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743203
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 87
1.5.2.) Miejscowość: Świątki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-008
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swiatki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swiatki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35cd70d0-58c4-4e78-84f4-3a7289c322ad1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kapliczki w Jankowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35cd70d0-58c4-4e78-84f4-3a7289c322ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00100646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519210
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROS.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.” Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kapliczki w Jankowie” Projekt współfinansowany jest przez Rząd Polski w ramach dofinansowania zadań z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – edycja druga.
Inwestycja będzie obejmowała przeprowadzenie prac konserwatorskich i restauratorskich wnętrza kapliczki zlokalizowanej na dz. ew. nr. 127 obręb Jankowo, Gmina Świątki. Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków pod nr. A-4699
Zakres niezbędnych prac do wykonania:
Konserwacja i restauracja wnętrza kapliczki w Jankowie w zakresie:
• Wykonanie izolacji poziomej ścian obwodowych w formie przepony dwurzędowej wykonanej metodą iniekcji ciśnieniowej
• Przeprowadzenie konserwacji, renowacji i rekonstrukcji wypraw tynkarskich ścian i mensy
• Demontaż betonowej posadzki
• Rekonstrukcja ceglanej posadzki
• Konserwacja i renowacja drewnianego stropu
Dokumentacja będąca podstawą do realizacji zadania:
• Dokumentacja badań konserwatorskich wnętrze kapliczki w Jankowie, aut. Izabeli Joanny Świętochowskiej i Grzegorza Świętochowskiego, Marzec 2024
• Pozwolenie WUOZ Olsztyn nr. 4459/2024 z dnia 16.05.2024 r.
Zadanie realizowane jest w ramach programu – Rządowy Program Odbudowy zabytków – edycja druga.
Udzielenie wstępnej Promesy DOFINANSOWANIA INWESTYCJI Z RZĄDOWEGO PROGRAMU ODBUDOWY ZABYTKÓW NR Edycja2RPOZ/2023/5177/Polski Ład
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w przedmiarze robót. Zamawiający informuje że przedmiar ma charakter pomocniczy. Wykonawca ma obowiązek wycenić wszystko co jest potrzebne do wykonania zamówienia zgodnie z prawem budowlanym. Podane w przedmiarze robót oraz Projekcie zagospodarowania terenu informacje stanowią obraz przedsięwzięcia i nie zwalniają oferentów z konieczności przeprowadzenia wizji lokalnej na przedmiotowym terenie. Wykonawca zapraszany jest do wykonania wizji lokalnej w terenie oraz do zdobycia wszelkich informacji, które mogą być konieczne do prawidłowej wyceny wartości, zamówienia, gdyż wyklucza się możliwości zwiększenia wynagrodzenia wykonawcy związanego z błędnym skalkulowaniem ceny lub pominięciem elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania umowy.
Zamawiający wymaga, aby rozwiązania zastosowane podczas realizacji były optymalne z punktu widzenia potrzeb użytkowania, zarówno pod względem jakości użytkowania, trwałości, jak i kosztów wykonania i eksploatacji.
Nie dopuszcza się składania ofert częściowych
Uzasadnienie niedokonania podziału postepowania na części:
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części z uwagi na fakt, iż zamówienie stanowi zintegrowane ze sobą elementy prac, których nie można dzielić. Jej poszczególne elementy są ze sobą nierozerwalnie związane zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym. Powyższe może utrudnić lub uniemożliwić koordynacje wielobranżowych prac, czego konsekwencją będzie zagrożenie właściwego wykonania zamówienia. W przypadku podziału zamówienia na części, nierozstrzygnięcie jednej z wydzielonych części uniemożliwiłoby realizację całego zadania. Dlatego zasadnym jest nie dzielić zamówienia na części. Ponadto realizacja zamówienia przez jednego Wykonawcę obniży koszty inwestycji oraz da Wykonawcy realizującemu niniejszy przedmiot zamówienia, możliwość uczestniczenia w zamówieniu od samego początku, co finalnie ma się przełożyć dla Zamawiającego na gwarancję osiągnięcia celu o jak najlepszych parametrach, zgodnych z oczekiwaniami stawianymi w niniejszej SWZ wraz z załącznikami.
szczegóły w rozdz. V SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95435,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95435,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95435,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transfer Art-System Rafał Grabowski w spadku, ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5931657704
7.3.3) Ulica: Wilimowo 1A
7.3.4) Miejscowość: Wilimowo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-041
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95435,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2025-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |