Termomodernizacja remizy OSP w Pichlicach
Ochotniczna Straż Pożarna w Pichlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00438071
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00438071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-11 11:04
- Lokalizacja
- Sokolniki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-538ea4dc-4317-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6191541418
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00438071 z dnia 2023-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja remizy OSP w Pichlicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotniczna Straż Pożarna w Pichlicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Ochotniczna Straż Pożarna w Pichlicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 731636261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pichlice 2
1.5.2.) Miejscowość: Sokolniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-420
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sokolniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sokolniki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja remizy OSP w Pichlicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-538ea4dc-4317-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00438071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP - 2/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja istniejącego budynku OSP w Pichlicach wraz
z przebudową i obejmuje w szczególności:
- ocieplenie ścian zewnętrznych budynku,
- ocieplenie stropu drewnianego,
- ocieplenie stropu monolitycznego nad garażem,
- wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej,
- wymianę stolarki okiennej zewnętrznej,
- wymianę źródła ciepła oraz modernizację instalacji C.O.
- modernizacja instalacji elektrycznej
- modernizację instalacji ciepłej wody użytkowej,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- roboty towarzyszące.
2. W ramach modernizacji instalacji C.O. i instalacji wody Wykonawca zobowiązany jest terminie 21 dni od dnia podpisania umowy opracować i i przedstawić Zamawiającemu do akceptacji koncepcję techniczną. Wykonawca sporządza koncepcję techniczną w wersji papierowej w 3 egzemplarzach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną. Zamawiający poinformował przed terminem otwarcia ofert, że na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 303 835,93 zł. (brutto).Równocześnie Zamawiający informuje, iż nie posiada środków budżetowych na zwiększenie tej kwoty do wysokości oferty z najniższą ceną. W związku z tym, zgodnie z art. 255 pkt 3) PZP Zamawiający zmu-szony jest unieważnić postępowanie.
Mając na uwadze powyższe należy uznać, iż decyzja Zamawiającego jest zgodna ze stanem faktycznym i prawnym przedmiotowego postępowania. W oparciu o obowiązujące przepisy Zamawiający był zobowiązany do podjęcia decyzji o unieważnieniu postępowania.
przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 439700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 475395,00 PLN
| 2023-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |