Zakup sprzętu komputerowego z oprogramowaniem dla WIOŚ w Warszawie do realizacji zadań ustawowych
WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ŚRODOWISKA W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00438653
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-11 12:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5251561170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneMonitory ekranoweRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePakiety oprogramowania użytkowego
Wykonawcy
2 przyznane
INTARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
30 012 PLNINTARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
30 012 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.