„Głęboka Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu”

Gmina Wieprz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00438844
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00438844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-11 13:22
Lokalizacja
Wieprz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c980e35-4565-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5511123841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneRoboty rozbiórkoweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjneInstalowanie wentylacjiInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

2 przyznane

"PORTAL" S.C. DAGMARA MALMON-LECH, PATRYK LECHBielsko -Biala, PL · lot 0
2 730 963,37 PLN
MCE FOTOWOLTAIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKlecza Dolna, PL · lot 1
195 324 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00438844 z dnia 2023-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Głęboka Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieprz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Centralna 5

1.5.2.) Miejscowość: Wieprz

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-122

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wieprz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieprz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c980e35-4565-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Głęboka Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c980e35-4565-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00438844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369750

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IOS.271.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja, wykonanie wentylacji mechanicznej na budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu przy ul. Beskidzkiej 324.
I. Termomodernizacja:
1. Wymiana pokrycia dachu sali gimnastycznej.
2. Izolacja cieplna stropu - sala gimnastyczna z zapleczem.
3. Izolacja cieplna stropu – nad klatką schodową /stara część szkoły/.
4. Izolacja cieplna stropu kanałowego gr.24cm z wełną – /południowa część szkoły/.
5. Izolacja cieplna podłogi wyniesionej wykuszy.
6. Izolacja cieplna ściany wewnętrznej (ściana wewnętrzna pomiędzy ogrzewanym poddaszem i nieogrzewanym strychem)- nad salą z zapleczem.
7. Izolacja cieplna ściany wewnętrznej (ściany wewnętrzne graniczące z nieogrzewanym strychem nad parterem).
8. Wymiana stolarki okiennej budynku szkoły.
9. Wymiana stolarki okiennej sali gimnastycznej.
10. Wymiana stolarki drzwiowej.
11. Termomodernizacja ścian budynku.
12. Docieplenie ścian, tynki.
II. Wykonanie wentylacji mechanicznej dla sali gimnastycznej
1. Dostawa i montaż centrali wentylacji mechanicznej (wraz z automatyką) na konstrukcji wsporczej wraz z wykonaniem instalacji wentylacji mechanicznej (czerpnie, wyrzutnie, kanały wentylacyjne, tłumiki akustyczne, klapy rewizyjne, izolacja termiczna, zabezpieczenia antykorozyjne, znakowanie instalacji, regulacja wydajności instalacji).
2. Dostawa i montaż pompy ciepła, wykonanie instalacji klimatyzacji.
3. Wykonanie zasilania (instalacji ciepła technologicznego) dla wentylacji mechanicznej z istniejącej kotłowni.
4. Wykonanie robót budowlanych towarzyszących – przejścia, przebicia
5. Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych w miejscach przejść przez przegrody budowlane.
6. Wykonanie ogrodzenia centrali wentylacyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

4.5.5.) Wartość części: 2089752,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu przy ul. Beskidzkiej 324.
1. Wyprowadzenie i rozdział zasilania do R1, R2, kompensatora, inst. fotowoltaicznej, poł. Wyrównawcze główne.
2. Montaż rozdzielnic elektrycznych.
3. Montaż kompensatorów mocy biernej.
4. Wykonanie zasilania urządzeń wentylacyjnych, centrali wentylacyjnej, pompy ciepła.
5. Wykonanie mikroinstalacji fotowoltaicznej strona DC, falownik, poł. wyrównawcze dach.
6. Demontaż i wykonanie instalacji odgromowej.
7. Badania pomiary wykonanych instalacji.
8. Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych wewnątrz obiektu polegających na zaprawieniu bruzd, przebić po trasach instalacyjnych wraz z wykonaniem gładzi w miejscach prowadzonych robót i malowaniem miejscowym – doprowadzenie miejsc w których prowadzone były roboty budowlane do stanu sprzed robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 182179,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2730963,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4538527,8 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2730963,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PORTAL S.C. Dagmara Malmon-Lech

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PORTAL S.C. Paweł Lech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9371806044

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) w zakresie: termomodernizacja (docieplenie ścian fundamentowych wraz z robotami ziemnym i odtworzeniem chodników) - SPEED-KOP Patryk Krzewicki , ul. Zgody 4/26, 43-300 Bielsko Biała
2) w zakresie: wentylacja - nazwa podwykonawcy jeszcze nieznana.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2730963,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195324,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245729,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195324,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MCE FOTOWOLTAIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442244703

7.3.4) Miejscowość: Klecza Dolna

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195324,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2023-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane