Zabezpieczenie i remont elewacji, obróbek blacharskich, elementów rynien wraz z wykonaniem dokumentacji ul. Wałowa 27 w Gdańsku

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00100829
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00100829/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-12 11:42
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8e41778-bf06-43a6-af38-904faf32f1b7
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00100829 z dnia 2025-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie i remont elewacji, obróbek blacharskich, elementów rynien wraz z wykonaniem dokumentacji ul. Wałowa 27 w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8e41778-bf06-43a6-af38-904faf32f1b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabezpieczenie i remont elewacji, obróbek blacharskich, elementów rynien wraz z wykonaniem dokumentacji ul. Wałowa 27 w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8e41778-bf06-43a6-af38-904faf32f1b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00100829

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047077/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Remont budynku użytkowego - ul. Wałowa 27 (przychodnia)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.127.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 370336,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres robót obejmuje:
a) Dokumentacja
- Wykonanie dokumentacji fotograficzno-opisowej przed rozpoczęciem prac- Oznaczenie brakujących i zniszczonych detali na dokumentacji fotograficznej
b) Roboty Ogólnobudowlane
- Zabezpieczenie detali siatką
- Demontaż opierzeń w uzgodnionym zakresie w trakcie realizacji
- Oczyszczenie i przemurowanie odsłoniętych wątków ceglanych i rdzenia betonowego ze spoinowaniem
- Zabezpieczenie miejsc porażonych przez mikroorganizmy i glony odpowiednimi środkami
- Szycie partii rekonstruowanych oraz historycznych prętami
- Wykonanie rekonstrukcji przemurowania wraz ze spoinowaniem z zachowaniem reżimu technologicznego
- Wykonanie szczelnych opierzeń blacharskich na wzór zdemontowanych lub brakujących w uzgodnionym zakresie
- Przegląd i uzupełnienie brakujących podokienników i ich opierzeń blacharskich
- Miejscowa wymiana koszy zlewowych, stanowiących element odwodnienia połaci dachu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Program ratowniczych prac konserwatorskich i zabezpieczających elementy poszycia dachowego, elementów opierzeń i blacharki wraz z systemem odprowadzenia wody deszczowej oraz lizen w budynku przy ul. Wałowej 27 w Gdańsku- załącznik nr 1
2) Przedmiar. Zabezpieczenie i remont elewacji, obróbek blacharskich, elementów rynien wraz z wykonaniem dokumentacji - branża budowlana. ul Wałowa 27, Gdańsk – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej złożonej oferty spełniającej warunki postępowania i niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2025-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane