SZP/242-97/2023 Zasoby programistyczne i lingwistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna” – 9 zadań.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00438904
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-11 13:32
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
Wykonawcy
8 przyznanych
Ewelina KaszkowiakToruń, PL
12 500 PLNMagdalena Piasecka-ChmielnikDąbrowa, PL
12 000 PLNMAJA JABŁOŃSKAWarszawa, PL
30 000 PLNAlina WróblewskaWarszawa, PL
49 950 PLNAlina WróblewskaWarszawa, PL
49 950 PLNMARTYNA WIĄCEKWARSZAWA, PL
31 500 PLNMARTYNA WIĄCEKWARSZAWA, PL
31 500 PLNMARTYNA WIĄCEKWARSZAWA, PL
31 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.