Przebudowa drogi powiatowej nr 1914 R Czudec przez rynek w km 0+645 – 0+930, w km 1+110 – 1+400, i w km 2+530 – 2+900 w m. Czudec.
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00439045
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00439045/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-11 13:54
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92dce570-1a50-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8191510169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00439045 z dnia 2023-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1914 R Czudec przez rynek w km 0+645 – 0+930, w km 1+110 – 1+400, i w km 2+530 – 2+900 w m. Czudec.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370488207
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łukasiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172761932
1.5.8.) Numer faksu: 172761932
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@strzyzow.un.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.strzyzowski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.pzd.strzyzowski.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1914 R Czudec przez rynek w km 0+645 – 0+930, w km 1+110 – 1+400, i w km 2+530 – 2+900 w m. Czudec.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92dce570-1a50-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00439045
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074818/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi powiatowej nr 1914 R Czudec przez Rynek w km 0+645 - 0+930, w km 1+110 - 1+400 i w km 2+530 - 2+900 w m. Czudec.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00288313
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.261.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest : „Przebudowa drogi powiatowej nr 1914 R Czudec przez rynek w km 0+645 – 0+930, w km 1+110 – 1+400, i w km 2+530 – 2+900 w m. Czudec” . Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, roboty rozbiórkowe, przebudowę przepustów pod zjazdami w ciągu drogi dla pieszych, zabezpieczenie rowu wzdłuż przebudowywanego chodnika, przebudowę chodnika, oznakowanie pionowe i poziome, montaż hybrydowego oświetlenia przejść dla pieszych aktywnym znakiem D6, roboty wykończeniowe. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót, wzór kosztorysu ofertowego oraz STWiORB, które stanowią załączniki do SWZ, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492464,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 530471,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492464,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transbud Czudec Musiałek Dariusz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 819-15-24-473
7.3.4) Miejscowość: Czudec
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492464,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |