D/51/2023 Zakup szkła, drobnego sprzętu oraz jednorazowych materiałów medycznych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Opolskiego

UNIWERSYTET OPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00439089
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-11 13:59
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7540007179
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Laboratoryjne wyroby szklanePH-metryJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneSprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Pojemniki na gaz skroplonyKońcówki pipetWyroby diagnostyczneRękawice jednorazoweProdukty z tworzyw sztucznychDrobne artykuły metalowePłyty grzejne do kolbPipety i akcesoria laboratoryjne

Wykonawcy

4 przyznane

LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
899,7 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
16 202,79 PLN
GENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
193,29 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
58 476,88 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.