Dostawa sprzętu medycznego oraz plecaków medycznych.
Jednostka Wojskowa Nr 2305
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00439900
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 08:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9521818707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medycznePlecaki
Wykonawcy
4 przyznane
KRZYSZTOF DRYLABiłgoraj, PL
25 199,97 PLNTac&Med Poland Krzysztof DrylBiłgoraj, PL
14 700 PLNRAFAŁ SAFADERSłupsk, PL
36 900 PLNRAFAŁ SAFADERSłupsk, PL
14 700 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.