„Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m oznaczonych w ewidencji gruntów jako obręb: Witrogoszcz”
Gmina Łobżenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00439944
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00439944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-12 09:01
- Lokalizacja
- Łobżenica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15d5a306-47e1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7642630261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00439944 z dnia 2023-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m oznaczonych w ewidencji gruntów jako obręb: Witrogoszcz”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobżenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791201
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Łobżenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lobzenica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lobzenica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lobzenica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m oznaczonych w ewidencji gruntów jako obręb: Witrogoszcz”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15d5a306-47e1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00439944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052906/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m, oznaczonych jako obręb: Witrogoszcz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00375671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZI-ZP.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gruntowych położonych na terenie Gminy Łobżenica.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie prac polegających na budowie (przebudowie) dróg dojazdowych na odcinku w kilometracji od 0+330,00 do 0+990,00.
3. Zakres remontu drogi gminnej obejmuje:
1) profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni
2) wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie o grubości 20cm
3) uzupełnienie poboczy gruntem rodzimym
Przebieg remontowanego odcinka drogi gminnej będzie pokrywał się z istniejącym śladem, w
istniejącym pasie drogowym. Szerokości jezdni projektuje się 4,0m.
Ukształtowanie trasy w profilu podłużnym projektuje się dostosować do ukształtowania
wysokościowego istniejącej nawierzchni drogi z uwzględnieniem projektowanych warstw
konstrukcyjnych nawierzchni. Początek i koniec odcinka należy dowiązać wysokościowo do stanu istniejącego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177763,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214002,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177763,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WŁADYSŁAW SZYLING P.P.U.H. "HURT TRANS, KAWIKO"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5580005458
7.3.4) Miejscowość: ZABARTOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 89-410
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177763,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 dni
| 2023-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |