Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych kontenerów socjalnych na przyczepach - zamówienie udzielane w częściach
ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00440150
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 09:46
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272456107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PrzyczepyBudynki modułowe i przenośneBaraki
Wykonawcy
3 przyznane
MACIEJ KUBIŃSKIGietrzwałd, PL
90 000 PLNMACIEJ KUBIŃSKIGietrzwałd, PL
90 000 PLNMACIEJ KUBIŃSKIGietrzwałd, PL
90 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.