Przebudowa drogi gminnej 294204K Stary Sącz Rondo - Gołkowice Dolne na odcinku I - w km od 3+616,87 do 3+639,07 w Starym Sączu, oraz na odcinku II - w km od 3+671,00 do 4+116,50 w miejscowości Mostki
Gmina Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00440363
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00440363/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-12 10:29
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60199fd0-5d21-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7341009655
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00440363 z dnia 2023-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 294204K Stary Sącz Rondo - Gołkowice Dolne na odcinku I - w km od 3+616,87 do 3+639,07 w Starym Sączu, oraz na odcinku II - w km od 3+671,00 do 4+116,50 w miejscowości Mostki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Sącz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893115
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 25
1.5.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 18 449-77-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starysacz.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.stary.sacz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60199fd0-5d21-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej 294204K Stary Sącz Rondo - Gołkowice Dolne na odcinku I - w km od 3+616,87 do 3+639,07 w Starym Sączu, oraz na odcinku II - w km od 3+671,00 do 4+116,50 w miejscowości Mostki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60199fd0-5d21-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00440363
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416026
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa publicznej drogi gminne nr 294204K w km od 3+616,87-3+639,07 oraz od 3+671,00 do 4+116,50 w zakresie szczegółowo określonym w załączonej dokumentacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ). Planowana przebudowa polegać będzie na:
a. wykonaniu drogi dla rowerów na odcinku w km 3+671,00 do 4+116,50 gminnej drogi publicznej – całość na działce ew. nr 280 położonej w obrębie Mostki, jednostka ew. Stary Sącz;
b. wykonaniu peronu przystankowego na odcinku w km 3+616,87 – 3+639,07 publicznej drogi gminnej – całość na działce ew. nr 1661 położonej w obr. ew. Stary Sącz, jednostka ew. Stary Sącz.
Niniejsze zamówienie finansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Mając na uwadze, iż do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert nie złożono żadnej oferty, Zamawiający unieważnił postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.Zgodnie z art. 255 pkt 1: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2023-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |