Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do nowo budowanego przedszkola w Borzęcinie Dużym.
Gmina Stare Babice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00440428
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00440428/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-12 10:40
- Lokalizacja
- Stare Babice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67b4504c-5c60-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 1182025548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00440428 z dnia 2023-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do nowo budowanego przedszkola w Borzęcinie Dużym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 730 80 34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/stare_babice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do nowo budowanego przedszkola w Borzęcinie Dużym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67b4504c-5c60-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00440428
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie w trybie z wolnej ręki zostało przewidziane w zamówieniu podstawowym (WIZiF.271.19.2023 pn: "Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej na dz. nr ew. 802/5, 802/62 stanowiących drogę dojazdową do nowo budowanego przedszkola w m. Borzęcin Duży”jego zakres obejmuje wykonanie robót budowlanych, które stanowią przedmiot zamówienia w zamówieniu podstawowym, w szczególności wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy sieci wodociągowej a także robót towarzyszących, które okażą się niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia. W ramach tych zamówień przewiduje się również robót związanych z wykonaniem przyłącza kanalizacyjnego o długości około 100 – 150 m od granicy działki 802/35 do istniejącej sieci przebiegającej przez działkę nr ew. 802/71 w Borzęcinie Dużym w tym wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej w tym zakresie.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-68f1e17a-ed8c-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZiF.271.35.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161533,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do nowo budowanego przedszkola w Borzęcinie Dużym” Rys_A.
2. Przedmiot umowy obejmuje wykonanie robót budowlanych:
1) budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej o długości ok. 105 mb;
2) podłączenie do kanalizacji nowo budowanego przedszkola w punkcie A zaznaczonym na Rys_A. Przed przystąpieniem do prac Wykonawca zweryfikuję rzędną w punkcie A;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sokół 1 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182235375
7.3.3) Ulica: Brzozowa 37
7.3.4) Miejscowość: Szeligi
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-18| 2023-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |