Przebudowa drogi powiatowej Nr 1 184R w m. Przecław-Podole w granicy istniejącego pasa drogowego w km 0+639-0+811 na działce ewidencyjnej nr gr. 905;

Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00440763
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00440763/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-12 11:42
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9bb5882-53b3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8171761112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00440763 z dnia 2023-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1 184R w m. Przecław-Podole w granicy istniejącego pasa drogowego w km 0+639-0+811 na działce ewidencyjnej nr gr. 905;

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587692

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Korczaka 6a

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 17 583 75 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.mielec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9bb5882-53b3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna samorządu powiatowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


jednostka organizacyjna samorządu powiatowego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1 184R w m. Przecław-Podole w granicy istniejącego pasa drogowego w km 0+639-0+811 na działce ewidencyjnej nr gr. 905;

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9bb5882-53b3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00440763

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027385/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa chodników w pasie dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398862

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.261.63.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje przebudowę drogi powiatowej Nr 1 184R w zakresie budowy drogi dla pieszych o dług. 0,172 km oraz poszerzenia i remontu jezdni w m. Przecław - Podole.
UWAGA!
Wymagane jest aby warstwa wyrównawcza, wiążąca i ścierana zostały wykonane całą szerokością jezdni.
2. Szczegółowy zakres robót określony jest w Rozdziale III SWZ – Kosztorys ofertowy- załącznik nr 1. Roboty będące przedmiotem zamówienia muszą być wykonane zgodnie ze Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zawartymi w Rozdziale III SWZ - załącznik nr 2. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonane roboty gwarancji i rękojmi na okres w przedziale 36-60 m-cy;
3. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za należyte zabezpieczenie terenu robót i odpowiada za wszelkie szkody wyrządzone Zamawiającemu i osobom trzecim. Wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania terenu po zakończeniu robót;
4. Przedmiot zamówienia nazywany jest w dalszej treści Specyfikacji Warunków Zamówienia „przedmiotem zamówienia”;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 02.10.2023 r. do godz. 10:00 na platformę na której prowadzone jest postępowanie (e-zamówienia) wpłynęły dwie oferty. Wartość każdej z otrzymanych ofert przekracza wartości, jakie zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597255,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599962,65 PLN

2023-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane