Dostawa fabrycznie nowych dwóch 9-cio osobowych samochodów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich - II.
Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00440832
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 11:58
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5482604548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osoboweMinibusyPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Wykonawcy
2 przyznane
"WEKTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
192 926 PLN"WEKTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
192 926 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.