Usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu posiłków dla uczniów szkół ponadpodstawowych, w ramach realizacji projektu „Dziś uczeń–jutro student"

Powiat Skarżyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00101107
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00101107/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-12 12:47
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59a15d7a-e90a-4889-a2e6-d7fcff994909
Identyfikator
6631843857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101107 z dnia 2025-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu posiłków dla uczniów szkół ponadpodstawowych, w ramach realizacji projektu „Dziś uczeń–jutro student"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Skarżyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@skarzysko.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59a15d7a-e90a-4889-a2e6-d7fcff994909

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu posiłków dla uczniów szkół ponadpodstawowych, w ramach realizacji projektu „Dziś uczeń–jutro student"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59a15d7a-e90a-4889-a2e6-d7fcff994909

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101107

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043098/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Usługa restauracyjna w ramach projektu „Dziś uczeń – jutro student”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program regionalny Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w roku szkolnym 2024/2025

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00078016

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.272.02.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu posiłków dla uczniów szkół ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Skarżyski, uczestniczących w wyjazdowych szkoleniach edukacyjnych – kształcenie w terenie oraz w wizytach studyjnych i branżowych w ramach realizacji projektu „Dziś uczeń – jutro student” w roku szkolnym 2024/2025”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części (zadania):
1) Zadanie 1 – usługa restauracyjna dla ok. 40 osób w Krakowie
w promieniu 2,5 km (pieszo) od Muzeum Narodowego w Krakowie,
Al. 3-go Maja 1, 30-062 Kraków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 2722,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu posiłków dla uczniów szkół ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Skarżyski, uczestniczących w wyjazdowych szkoleniach edukacyjnych – kształcenie w terenie oraz w wizytach studyjnych i branżowych w ramach realizacji projektu „Dziś uczeń – jutro student” w roku szkolnym 2024/2025”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części (zadania):

1) Zadanie 2 – usługa restauracyjna dla ok. 182 osób w Warszawie, w promieniu 2,5 km (pieszo) od Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa, z zastrzeżeniem możliwości realizacji usługi dla maksymalnie 3 grup po ok. 40 osób w jednym dniu z zachowaniem ewentualnych odstępów czasowych ustalonych indywidualnie z Wykonawcą,

4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 12385,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu posiłków dla uczniów szkół ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Skarżyski, uczestniczących w wyjazdowych szkoleniach edukacyjnych – kształcenie w terenie oraz w wizytach studyjnych i branżowych w ramach realizacji projektu „Dziś uczeń – jutro student” w roku szkolnym 2024/2025”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części (zadania):

1) Zadanie 3 - usługa restauracyjna dla ok. 253 osób w miejscowości Skarżysko-Kamienna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 16728,36 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty w zakresie zadania nr 1. W związku z czym działając na podstawie art 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zasadnym jest unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w części dotyczącej zadania nr 1

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty w zakresie zadania nr 2. W związku z czym działając na podstawie art 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zasadnym jest unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w części dotyczącej zadania nr 2

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty w zakresie zadania nr 3. W związku z czym działając na podstawie art 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zasadnym jest unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w części dotyczącej zadania nr 3

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi