Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowo kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej 4 budynków, w Wyszkowie; ul. Serockiej 3A Serockiej 3B ul. Łącznej 24 Łącznej 30
Gmina Wyszkow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00440969
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 12:23
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7621888505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania systemów grzewczych
Wykonawcy
2 przyznane
STUDIO BUDOWLANE UNITY S.C., MAŁGORZATA TISCHNER, DAMIAN CYRTAWarszawa, PL
90 405 PLNSTUDIO BUDOWLANE UNITY S.C., MAŁGORZATA TISCHNER, DAMIAN CYRTAWarszawa, PL
90 405 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.