Zakup mobilnych pracowni komputerowych dla Szkoły Podstawowej w Rzeczycy wraz z filią w Sadykierzu
Gmina Rzeczyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00441011
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 12:31
- Lokalizacja
- Rzeczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7732223393
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia multimedialneUrządzenia komputerowePomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyRóżny sprzęt komputerowySprzęt związany z komputeramiKomputery przenośneKomputer tabletUsługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacjiUrządzenia siecioweSieci
Wykonawcy
2 przyznane
"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
48 915,87 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
48 915,87 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.