EZ/155/2023/RŁ „Sukcesywne dostawy materiałów medycznych do zabiegów endoskopowych dla potrzeb Pracowni Endoskopowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach”
Wojewódzki Szpital Zespolony
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00441451
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 13:42
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591291292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
3 przyznane
SUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
59 238 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
59 238 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
41 796 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.