Remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach

FILHARMONIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM.OSKARA KOLBERGA W KIELCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00447669
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00447669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-07 07:59
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7204a040-33a9-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
6570464739
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeMontaż instalacji piorunochronnejRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447669 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FILHARMONIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM.OSKARA KOLBERGA W KIELCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291159686

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@filharmonia.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.filharmonia.kielce.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7204a040-33a9-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7204a040-33a9-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086334/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pokrycia dachowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404036

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AA ZP.231.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 303977,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu niskiego budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1.1. demontaż instalacji odgromowej;
1.2. demontaż istniejących warstw papy,
1.3. demontaż izolacji cieplnej z płyt z wełny mineralnej;
1.4. demontaż wywietrzaków dachowych;
1.5. demontaż wpustów dachowych (pluvia);
1.6. demontaż obróbek blacharskich murów ogniowych,
1.7. przygotowanie podłoża;
1.8. ułożenie izolacji przeciwwilgociowej – folia z PVC o gr. 0,20 mm;
1.9. ułożenie izolacji cieplnej z wełny skalnej gr. 100 mm;
1.10. pokrycie dachu papą podkładową gr. 4 mm;
1.11. pokrycie dachu papą termozgrzewalną modyfikowaną o gr. 5,2 mm;
1.12. wykonanie pasa technologicznego papą termozgrzewalną modyfikowaną o gr. 5,2 mm w kolorze bordowym;
1.13. montaż nowej instalacji odgromowej;
1.14. montaż nowych obróbek blacharskich;
1.15. montaż wywietrzaków dachowych;
1.16. montaż nowych wpustów dachowych (pluvia DN56).
2. Szczegółowy opis, zakres i sposób realizacji zamówienia określają:
2.1. opis techniczny, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ;
2.2. specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca Załącznik nr 3 do SWZ;
2.3. Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i jednocześnie kwoty tej Zamawiający nie mógł zwiększyć. Z tego powodu Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1400000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1400000 PLN

2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane