Wykonanie robót budowlanych polegających na „Wykonaniu zasilenia rozdzielnicy RG-W i siłowni telekomunikacyjnej w okolicy Stajni z wiatą na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie”

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00441759
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00441759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-12 14:26
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ec244e0-5ba8-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9510054672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUkładanie kabliRoboty instalacyjne elektryczneRóżne specjalne roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00441759 z dnia 2023-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na „Wykonaniu zasilenia rozdzielnicy RG-W i siłowni telekomunikacyjnej w okolicy Stajni z wiatą na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010956038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-958

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezaborska@muzeum-wilanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wilanow-palac.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeum-wilanow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na „Wykonaniu zasilenia rozdzielnicy RG-W i siłowni telekomunikacyjnej w okolicy Stajni z wiatą na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ec244e0-5ba8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00441759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024654/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie zasilania pomiędzy Rozdzielnią Główną a Wartownią-Realizacja wymiany na nowe wyeksploatowanych linii kablowych pomiędzy Stacją TRAFO a Wartownią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00412489

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEF-ZP.AZ.12.2401.18.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160092,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zasilenia rozdzielnicy RG-W i siłowni
telekomunikacyjnej w okolicy Stajni z wiatą na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie” przy ul. Stanisława Kostki
Potockiego 10/16 w Warszawie, nr dz. ew. 17/4, obręb 1-05-52, dzielnica Wilanów.
2) Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
3) Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie ze wzorem umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął postępowanie po unieważnieniu postępowania na wykonanie robót budowlanych polegających na „Wykonaniu zasilenia rozdzielnicy RG-W i siłowni telekomunikacyjnej w okolicy Stajni z wiatą na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie” Znak sprawy: DEF-ZP.AZ.10.2401.15.2023. Zamawiający przedwcześnie unieważnił postępowanie (Znak sprawy: DEF-ZP.AZ.10.2401.15.2023) albowiem mógł zrobić to dopiero po wyborze najkorzystniejszej oferty, która przewyższała kwotę na sfinansowanie zamówienia. Wyboru najkorzystniejszej oferty można dokonać po badaniu i ocenie ofert w tym po zbadaniu podmiotowych środków dowodowych. Zamawiający przyznał punkty w kryterium oceny ofert z którego przedwcześnie przyjął, że oferta z najwyższa ceną jest ofertą najkorzystniejszą. Nie wzywając do złożenia podmiotowych środków dowodowych podjął decyzję o unieważnieniu postępowania z uwagi na to, że nie jest w stanie zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia. Mając na uwadze powyższe, unieważnienie postępowania Znak sprawy: DEF-ZP.AZ.10.2401.15.2023 jest obarczone wadą którą aktualnie Zamawiający naprawia.
Prowadzenie postępowania na Wykonanie robót budowlanych polegających na „Wykonaniu zasilenia rozdzielnicy RG-W i siłowni telekomunikacyjnej w okolicy Stajni z wiatą na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie” Znak sprawy: DEF-ZP.AZ.12.2401.18.2023 jest obarczony wadą nie możliwą do usunięcia co powoduje konieczność unieważnienia niniejszego postępowania.
2023-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane