Dostawy kotletów sojowych, makaronu, artykułów zbożowych, artykułów strączkowych, przypraw.
Areszt Śledczy w Grójcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00442017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-12 15:32
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7971290197
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kiełki sojoweMakaron niegotowanyProdukty zbożoweFasolaGrochPrzyprawy i przyprawy korzenne
Wykonawcy
5 przyznanych
DOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
28 267,12 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
24 165 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
24 165 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
28 267,12 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
28 267,12 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.