,,Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”

MIASTO I GMINA GĄBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00442045
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00442045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-12 15:54
Lokalizacja
Gąbin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19ff6652-5b9f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7743211258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00442045 z dnia 2023-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Gąbin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 267 41 64

1.5.8.) Numer faksu: 24 277 12 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19ff6652-5b9f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19ff6652-5b9f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064799/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00412308

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia stanowi:
,, Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”

Realizacja zadania składa się z dwóch etapów:
Etap I:
„Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie” realizowana w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego
Zakres prac w ramach etapu I obejmuje:
• Roboty demontażowe
• Wykonanie stóp fundamentowych
• Wykonanie ścian parteru do poziomu wieńca
• Wykonanie wieńca opaskowego
• Wykonanie ścian części nadbudowywanej
• Wykonaniu konstrukcji dachowej
• Wykonanie pokrycia dachowego

Etap II:
Utworzenie świetlicy wiejskiej w budynku remizy OSP Czermno realizowany w ramach programu „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych”
Zakres prac w ramach etapu II obejmuje:
• Wykonanie elewacji
• Malowanie wewnętrzne
• Wykonanie stolarki drzwiowej
• Wykonanie stolarki okiennej
• Demontaż instalacji elektrycznych
• Montaż instalacji elektrycznej
• Ślusarka

Uwaga!
Odpowiedzi na pytania wykonawców z dnia 11.08.2023r. oraz 12.09.2023 r. (załączone do niniejszego postępowania) są aktualne i obowiązują Wykonawców w postępowaniu nr GK.ZP.271.1.21.2023

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- dokumentacje techniczne stanowiące załącznik nr 6 do SWZ
- oraz przedmiary robót stanowiące załącznik nr 5 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 437 500,00 zł. brutto.
W niniejszym postępowaniu złożono 4 oferty. Oferta która uzyskała najwyższą sumą punktów wg kryteriów cena oraz okres gwarancji opiewa na kwotę brutto 755 220,00 zł. Mając na uwadze fakt, że zamawiający w chwili obecnej nie może zwiększyć kwoty zaplanowanej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia unieważnia się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650799,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN

2023-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane