Dostawa układów laboratoryjnych na potrzeby projektu realizowanego przez Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00101228
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00101228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-12 13:09
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ba3d660-0dac-45fc-a686-33efaaf0bd90
- Identyfikator
- 8522545056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Kamery cyfrowe
Wykonawcy
3 przyznane
MGS NAUKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
99 947,09 PLNMGS NAUKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
42 493,03 PLNDARIUSZ DAJEKWarszawa, PL · lot 2
144 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101228 z dnia 2025-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa układów laboratoryjnych na potrzeby projektu realizowanego przez Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zut.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ba3d660-0dac-45fc-a686-33efaaf0bd901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nauka i edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa układów laboratoryjnych na potrzeby projektu realizowanego przez Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ba3d660-0dac-45fc-a686-33efaaf0bd90
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt Projekt pn. „Region Pomerania żyje zrównoważonym zarządzaniem” (akronim POLSMA)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624253
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/WEk/979-1068/2024/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w części 1 (zwanej dalej „Zadaniem nr 1”) jest dostawa stanowiskado badania kolektora słonecznego typu próżniowo-rurowego oraz stanowiska
do badania układu turbiny wiatrowej i paneli fotowoltaicznych (dwa stanowiska
do wykorzystania energii cieplnej i wiatrowej, a także ich produkcji) wraz z wyposażeniem (dalej „SPRZĘT z Zadania nr 1”)
2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym wyszczególnienie rodzaju i właściwości przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 1) podaje SWZ.
3. W zakres niniejszego zamówienia (realizacji dostawy, o której mowa w postanowieniach powyższych) wchodzi minimum:
1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego SPRZĘTU z Zadania nr 1 w miejsce (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia”), które znajdować się będzie na terenie Szczecina. Konkretny adres i pomieszczenie Miejsca Dostarczenia Sprzętu w odniesieniu
do Zadania nr 1 podaje SWZ;
2) Zapewnienie Zamawiającemu licencji uprawniających Zamawiającego do legalnego korzystania z zaoferowanych w ramach Zadania nr 1 programów komputerowych (Oprogramowania), stosownie do postanowień § 2 ust. 4 Wzoru Umowy dla Zadania nr 1 (załącznik nr 5A SWZ);
3) Przeprowadzenie w Miejscu Dostarczenia SRZĘTU z Zadania nr 1 jego montażu oraz wykonaniu innego rodzaju stosownych czynności montażowo-instalacyjnych stanowisk składających się na przedmiot Zadania nr 1;
4) Wykonanie pierwszego próbnego uruchomienia w celu demonstracji poprawności działania (pracy) dla SPRZĘTU z Zadania nr 1, jak również przeprowadzenie
dla personelu Zamawiającego szkolenia, stosownie do postanowień w tym zakresie wskazanych w § 4 Wzoru Umowy dla Zadania nr 1 (załącznik nr 5A SWZ);
5) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na SPRZĘT z Zadania nr 1 w zakresie i na okres minimum wskazany w dziale V SWZ (dla Zadania nr 1);
6) Wydanie Zamawiającemu dokumentów wymaganych w § 5 Wzoru Umowy dla Zadania
nr 1 (załącznik nr 5A SWZ) na etapie wydania SPRZĘTU z Zadania nr 1.
4. W zakres niniejszego zamówienia (dostawy) w ramach Zadania nr 1 wchodzą również świadczenia dodatkowe wymagające wykonania po stronie Wykonawcy w ramach realizacji Umowy
o zamówienie w Zadaniu nr 1, na etapie po wydaniu Zamawiającemu SPRZĘTU z tego Zadania
takie jak usuwanie wad i wykonywanie dla Zamawiającego innych świadczeń w związku z udzieloną gwarancją na zaoferowany i dostarczony SPRZĘT w Zadaniu nr 1.
5. Szczegółowo świadczenia składające się na wskazany w ust. 3 i 4 powyżej zakres dostawy stanowiącej przedmiot Zadania nr 1, jak też inne warunki ich realizacji - zawierają postanowienia załącznika nr 5A SWZ (Wzór Umowy dla Zadania nr 1)
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 104861,79 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w części 2 (zwanej dalej „Zadaniem nr 2”) jest dostawa Zestawów dydaktycznych i dydaktyczno-demonstracyjnych (trzy zestawy walizkowe) wraz z wyposażeniem (dalej „SPRZĘT z Zadania nr 2”).2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym wyszczególnienie rodzaju i właściwości przywoływanego tam wyposażenia (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 2) podaje SWZ.
3. W zakres niniejszego zamówienia (realizacji dostawy, o której mowa w postanowieniach powyższych) wchodzi minimum:
1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego SPRZĘTU z Zadania nr 2 w miejsce (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia”), które znajdować się będzie na terenie Szczecina. Konkretny adres i pomieszczenie Miejsca Dostarczenia Sprzętu w odniesieniu
do Zadania nr 2 podaje SWZ;
2) Wykonanie pierwszego próbnego uruchomienia w celu demonstracji poprawności działania (pracy) dla SPRZĘTU z Zadania nr 2, jak również przeprowadzenie
dla personelu Zamawiającego szkolenia, stosownie do postanowień w tym zakresie wskazanych w § 4 Wzoru Umowy dla Zadania nr 2 (załącznik nr 5B SWZ);
3) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na SPRZĘT z Zadania nr 2 w zakresie i na okres minimum wskazany w dziale V SWZ (dla Zadania nr 2);
4) Wydanie Zamawiającemu dokumentów wymaganych w § 5 Wzoru Umowy dla Zadania
nr 2 (załącznik nr 5B SWZ) na etapie wydania SPRZĘTU z Zadania nr 2
4. W zakres niniejszego zamówienia (dostawy) w ramach Zadania nr 1 wchodzą również świadczenia dodatkowe wymagające wykonania po stronie Wykonawcy w ramach realizacji Umowy
o zamówienie w Zadaniu nr 2, na etapie po wydaniu Zamawiającemu SPRZĘTU z tego Zadania
takie jak usuwanie wad i wykonywanie dla Zamawiającego innych świadczeń w związku z udzieloną gwarancją na zaoferowany i dostarczony SPRZĘT w Zadaniu nr 2.
5. Szczegółowo świadczenia składające się na wskazany w ust. 3 i 4 powyżej zakres dostawy stanowiącej przedmiot Zadania nr 2, jak też inne warunki ich realizacji - zawierają postanowienia załącznika nr 5B SWZ (Wzór Umowy dla Zadania nr 2)
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 41333,34 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w części 3 (zwanej dalej „Zadaniem nr 3”) jest dostawa kamery termowizyjnej wraz z wyposażeniem (w tym oprogramowaniem) (dalej „SPRZĘT z Zadania nr 3”).2. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, w tym wyszczególnienie rodzaju i właściwości przywoływanego tam wyposażenia, w tym rodzaj programu komputerowego składającego na wskazane
tam oprogramowanie kamery termowizyjnej (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy w Zadaniu nr 3) podaje SWZ.
3. W zakres niniejszego zamówienia (realizacji dostawy, o której mowa w postanowieniach powyższych) wchodzi minimum:
1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego SPRZĘTU z Zadania nr 3 w miejsce (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia”), które znajdować się będzie na terenie Szczecina. Konkretny adres i pomieszczenie Miejsca Dostarczenia Sprzętu w odniesieniu
do Zadania nr 3 podaje SWZ;
2) Zapewnienie Zamawiającemu licencji uprawniających Zamawiającego do legalnego korzystania z zaoferowanych w ramach Zadania nr 1 programów komputerowych (Oprogramowania), stosownie do postanowień § 2 ust. 4 Wzoru Umowy dla Zadania nr 3 (załącznik nr 5C SWZ);
3) Wykonanie pierwszego próbnego uruchomienia w celu demonstracji poprawności działania (pracy) dla SPRZĘTU z Zadania nr 3, jak również przeprowadzenie
dla personelu Zamawiającego szkolenia, stosownie do postanowień w tym zakresie wskazanych w § 4 Wzoru Umowy dla Zadania nr 3 (załącznik nr 5C SWZ);
4) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na SPRZĘT z Zadania nr 3 w zakresie i na okres minimum wskazany w dziale V SWZ (dla Zadania nr 3);
5) Wydanie Zamawiającemu dokumentów wymaganych w § 5 Wzoru Umowy dla Zadania
nr 3 (załącznik nr 5C SWZ) na etapie wydania SPRZĘTU z Zadania nr 3.
4. W zakres niniejszego zamówienia (dostawy) w ramach Zadania nr 3 wchodzą również świadczenia dodatkowe wymagające wykonania po stronie Wykonawcy w ramach realizacji Umowy
o zamówienie w Zadaniu nr 3, na etapie po wydaniu Zamawiającemu SPRZĘTU z tego Zadania
takie jak usuwanie wad i wykonywanie dla Zamawiającego innych świadczeń w związku z udzieloną gwarancją na zaoferowany i dostarczony SPRZĘT w Zadaniu nr 3.
5. Szczegółowo świadczenia składające się na wskazany w ust. 3 i 4 powyżej zakres dostawy stanowiącej przedmiot Zadania nr 3, jak też inne warunki ich realizacji - zawierają postanowienia załącznika nr 5A SWZ (Wzór Umowy dla Zadania nr 3)
4.5.3.) Główny kod CPV: 38651600-9 - Kamery cyfrowe
4.5.5.) Wartość części: 113904,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99947,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99947,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99947,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MGS Nauka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452177546
7.3.3) Ulica: ul. Reja 11/95
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-216
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99947,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42493,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42493,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42493,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MGS Nauka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452177546
7.3.3) Ulica: ul. Reja 11/95
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-216
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42493,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Termoenergia Dariusz Dajek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5212827095
7.3.3) Ulica: Gruntowa 8
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-906
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
| 2025-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |